Перекладач, оператор чата та листування

ID оголошення: 338440

Оголошення не актуальне і публікується з ознайомлювальною метою

Дивіться схожі актуальні оголошення - 64

Київська область/Київ та Києво-Святошинський район

Потрібні перекладачі та оператори-чату в агентство Beaute. Наше агентство співпрацює з сайтом CharmDate, ми надаємо послуги знайомства і спілкування між чоловіками і жінками.
Основне завдання перекладача це вести спілкування наших клієнток з чоловіками. Спілкування ведеться англійською мовою, перекладач не зобов'язаний володіти мовою на рівні вільного користувача. Допускається використання програм-перекладачів.
Ми пропонуємо віддалену роботу з гнучким графіком. Співробітник має 2 дні вихідних в будь-який день тижня, зайнятість від 6 годин протягом дня. У перший місяць співробітники мають можливість отримувати зарплату щодня. Починаючи з другого місяця виплати щомісячні, виплати проводяться на карту будь-якого банку.
Для роботи необхідно мати ПК (ноутбук), підключення до інтернету. Необхідно мати акаунт: в будь-який з популярних соціальних мереж (і бути активним користувачем), в програмі Телеграм, Скайп.
Головне в цій роботі те, що кожен співробітник має постійний доступ до своєї статистики. Заробіток йде від отриманих і прочитаних листів, від кількості проведеного часу в чат-листуванні, від переглянутих фото і відео, від подарунків та ін. Так само в нашій агенції постійно діють різні пропозиції по акціях, завдяки яким Ви можете збільшити свій дохід від 3-10%.

За додатковою інформацією звертайтеся Вайбер, телеграм (0992667040) або mnm1@mail.ua.
Контактна особа Марія

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Перекладач, оператор чата та листування

ID оголошення: 338440

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті